ÜRETİM

ADAM ELEKTRONİK, geliştirdiği özgün ve yenilikçi ürünlerini; sahip olduğu teknolojik üretim imkanları ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) Teknopark yerleşkesinde bulunan 1.000mt² lik tesislerinde üretmektedir.

Deneyimli ve güçlü kadrosuyla uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapan ADAM ELEKTRONİK, 80.000 cph. kapasiteli otomotik dizgi makinalarının kullanıldığı 3 adet üretim hattına sahiptir. Üretimin her safhası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde, Satınalma ve Üretim Planlama ile entegre ERP sistemi ile kontrol edilmektedir.

Test ve doğrulama işlemleri In-Circuit Test (ICT) ve fonksiyonel test sistemleri ile sağlanmaktadır. Ayrıca; çevresel ve mekanik test imkanları ile de üretim kalite ve güvenilirliği kontrol altında tutulmaktadır.

Ürettiği birçok ürünün içerisindeki 3G iletişim alt yapısı sayesinde uzaktan erişim ile ürün diyagnostik testleri ve yazılım güncellemeleri yapılabilmektedir. Bu sayede; ürünlerin çalışmasını aksatabilecek durumlar anlık olarak gözlemlenebilir, Minör ve Majör alarmlar olarak yönetim merkezine iletilir. Web-tabanlı Satış Sonrası Yönetim Sistemi sayesinde merkez dışındaki servis noktaları ile entegre bir şekilde servis faaliyetleri yürütülmektedir.

Makina Parkı

3-Kafalı SMD Dizgi Makinası

8-Kafalı SMD Dizgi Makinası
– 2 Adet

16-Kafalı SMD Chipshooter

Otomatik Serigrafi Makinası
– 2 Adet

5-Bölge Otomatik SMD Fırın

7-Bölge Otomatik SMD Fırın

Dalga Lehimle Makinaları

Manuel Dizgi Sistemleri

İnceleme Mikroskopları

Malzeme Sayma Makinaları

Malzeme Hazırlama Makinaları

Değişik Tip Otomatik Konveyörler

Üretim Alanı

uretim_gebze

uretim_makine

uretim_smd

1000mt2 Üretim Alanı

Antistatik Çalışma Ortamı

Merkezi Basınçlı Hava Sistemi

100kVA 3-Faz Enerji

UPS Desteği

Gün Işığı Aydınlatma Sistemi

Client Carousel

Kapasiteler

80.000 dizgi/saat SMT Kapasitesi
0201,0402, 0603, BGA & QFP Dizgi Yeteneği
Fonksiyonel ve ICT Test Ekipmanlar
RoHS Uyumluluk
Çevresel Test ve Sertifikasyonlar
Mekanik Üretim İmkanları